R Serisi

 
R500 - Scania'nın en üst düzey R serisi en zorlu uzun mesafeli taşıma ve inşaat görevlerini karşılayabilecek şekilde üretilmiştir.
 

Scania R serisi - güç, iç hacim ve konforda en son nokta.

Scania R serisi kamyonlar, uzun mesafeli taşıma ve az duraklama yapılan diğer taşıma görevleri için sürücülere optimum kabin yelpazesini sunar. Geniş, konforlu ve güçlü en üst düzey kamyonlar, en zorlu işler ve yollara karşı koyacak şekilde tasarlanmıştır.

Yalnızca Scania R Serisi kamyonlara Scania V8 motor takılır. Tek başına bu özellik R serisini mükemmel yapar.  Ayrıca Scania Topline da R serisine özeldir - Scania'nın en geniş, en heybetli kabini. Topline kabinin yanı sıra bir adet yataksız tip R gündüz kabini ve üç farklı tipte yataklı kabinle birlikte en güçlü, en konforlu ve eksiksiz kamyon yelpazesi piyasaya sunulmaktadır.

Tüm Scania kamyonlarında olduğu gibi R serisi de şasi yüksekliği, süspansiyon sistemleri ve dingil konfigürasyonları açısından zengin seçenekler sunmaktadır.

Daha fazla alan. Daha fazla güç. Daha fazla konfor.

Scania kamyonların G serisi yelpazesi, ülke içinde uzun taşıma, dağıtım ve neredeyse her tür inşaat uygulamasında kullanılır ve sürücüler için yeni bir konfor düzeyi sağlar. Tüm modellerde geniş bir G kabini bulunur ve her biri çekici veya kamyon olarak kullanılabilir.

Scania G serisi kamyonlarda, beş kabin çeşidi bulunmaktadır: üç yataklı kabin, bir gündüz kabini ve bir kısa kabin. İç hacim ve motor gücü açısından P serisinin bir adım üzerindedir. Bu, daha geniş bir iç mekan ve daha konforlu bir uyuma alanı anlamına gelir. Ayrıca sürücülerin 480 hp'ye kadar bir sıralı motor seçmesine olanak tanır - bu motorlar, normal yol ve arazi görevlerinin büyük bir çoğunluğu için yeterli güce sahiptir.

Şasi, motor ve kabin arasında yapılabilecek birçok kombinasyon, şanzıman seçenekleri ve şasi dayanımından şasi yüksekliği ve süspansiyon sistemlerine kadar çeşitli seçenekler sunmaktadır. Hangi bileşenleri seçerseniz seçin, daima güçlü ve ekonomik bir performans bekleyebilirsiniz.

Güncelleniyor

s